Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód

  • Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód
  • Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód
  • Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód
  • Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód
  • Z Wrocławia na tajemniczy Bliski Wschód

Kto: Aleksandra

Kiedy: lipiec 2005

Gdzie: Amman, Jordania

Nigdy nie zapomnę: Nie zapomnę nigdy ludzi, z którymi spędziłam jedne z najcudowniejszych dwóch tygodni w moim dotychczasowym urlopowym życiu. A było nas sporo, bo aż 60 osób z 10 różnych krajów, bowiem była to międzynarodowa wymiana pod patronatem UE i MED. Do najbardziej niezapomnianych wydarzeń należał z całą pewnością Wieczór Międzynarodowy, podczas którego każde z państw uczestniczących prezentowało się w każdy możliwy sposób - od kulinarnych przysmaków (nota bene wiezionych z Polski ;) ) po naukę tradycyjnych tańców. Każdy dzień był inny, a każde odwiedzane miejsce zapierające dech w piersiach (szczególnie u debiutanta na Bliskim Wschodzie takiego jak ja). A było ich wiele, zaczynając od samego Ammanu, przez Jerash, Azraq, Makabe, Wzgórze Nebo, po niesamowitą noc na pustyni Wadi Rum w wiosce beduinów oraz najbardziej spektakularną Petrę. Na samo wspomnienie łza się w oku kręci.

Moja rada dla wylatujących z Wrocławia: Od pamiętnych wakacji w 2005 roku sporo czasu opłynęło i lotnisko przekształciło się, z można by rzec kameralnego, w nowoczesny port lotniczy na międzynarodowym poziomie. Od tamtej pory korzystałam z jego usług wiele razy i mogę stwierdzić, że podróżni czują się tam komfortowo i zrelaksowani. Tak więc moja rada - pakować walizki, plecaki, zaopatrzyć się w uśmiech i dobre nastawienie i śmiało ruszać na spotkanie z przygodą z lotniska we Wrocławiu!

Latam z Wrocławia bo: Latam z Wrocławia, bo tutaj mieszkam (to po pierwsze). Poza tym ilość połączeń pozwala zaplanować podróż w najróżniejsze miejsca docelowe.

Udostępnij
0 3645

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>