Z Wrocławia na nurkowanie w Egipcie

  • Z Wrocławia na nurkowanie w Egipcie
  • Z Wrocławia na nurkowanie w Egipcie
  • Z Wrocławia na nurkowanie w Egipcie

Kto: Bartek Ronij

Kiedy: 02.04.2013

Gdzie: Egipt- Sharm el Sheikh

Nigdy nie zapomnę: kiedy po 4 godzinnym locie z zimnego jak na kwiecień, pełnego śniegu Wrocławia wysiadłem z samolotu w gorącym Sharm el Sheikh w Egipcie. Uderzenie ciepła w drzwiach samolotu wszystkim utrwalił dobry nastrój na cały okres pobytu. Wszyscy nie mogliśmy się doczekać zakwaterowania w hotelu i pierwszego skoku do basenu na terenie hotelu i pierwszych kąpieli słonecznych na plaży hotelowej w Hadabie. Był to dopiero początek, ponieważ codzienne nurkowanie i pełnej kolorów tęczy rafa koralowa, gdzie pływają stada kolorowych rybek dostarczają niezapomnianych na całe życie doznań i wrażeń.

Moja rada dla wylatujących z Wrocławia: Sprawna obsługa lotniska, szybkie odprawy pasażerów sprawiają, że samoloty czarterowe mogą wcześniej wystartować, a my możemy szybciej rozkoszować się upragnionym urlopem. Szanowni urlopowicze latający z Wrocławia - nie zwlekajcie z odprawą na ostatnią chwilę :-)

Latam z Wrocławia bo: jestem mieszkańcem tego pięknego miasta. Siatka połączeń oferowanych przez niskobudżetowych przewoźników jest naprawdę bogata i właściwie można szybko i tanio dotrzeć w każdy zakątek Europy, a przewoźnicy czarterowi oferują nam spędzenie urlopu w Afryce i Azji.

Udostępnij
0 2401

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>