Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii

  • Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii
  • Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii
  • Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii
  • Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii
  • Z Wrocławia do zjawiskowej Bolonii

Kto: Anka

Kiedy: 20.04.2014r

Gdzie: Bella Bolonia

Nigdy nie zapomnę: Uczucia ulgi, spokoju i relaksu, jakie ogarnęły mnie na szezlongu w kolorze pomarańczowym, w strefie dla odlatujących na wrocławskim lotnisku; podczas podziwiania chmurek na niebie i przelatujących samolotów. W czasie lotu niezapomniane, zachwycające widoki dumnych i wyniosłych szczytów Alp.

Moja rada dla wylatujących z Wrocławia: Na kilka dni wystarczy bagaż podręczny, tym bardziej, ze obecnie można mieć ze sobą jeszcze torebkę damską. Aparat fotograficzny zakładam na szyję. Z lotniska w Bolonii do centrum miasta lub głównego dworca: Bolonia Centrale dojeżdża autobus QLB (cena 6 euro). Po Włoszech idealnie podróżuje się pociągami, które w zależności od szybkości i jakości mają bardzo zróżnicowane ceny. Bilety lepiej kupować w automatach, niż w kasach.

Latam z Wrocławia bo: Nowy terminal urzeka architekturą i czystością.Obsługa lotniska jest miła i kompetentna. Oznakowania i informacje dla podróżnych są czytelne. Poza tym lotnisko we Wrocławiu jest położone najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Można dojechać własnym samochodem; dużo miejsc parkingowych lub autobusem 406 z Dworca Głównego PKP i PKS (dojazd ok. 30 min.)

Udostępnij
0 3380

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>