Z Wrocławia do magicznego Oslo

  • Z Wrocławia do magicznego Oslo
  • Z Wrocławia do magicznego Oslo
  • Z Wrocławia do magicznego Oslo
  • Z Wrocławia do magicznego Oslo
  • Z Wrocławia do magicznego Oslo

Kto: Kamil Szaliński

Kiedy: 10.06.2010

Gdzie: Norwegia, Rygge

Nigdy nie zapomnę: Było piękne czerwcowe popołudnie. Wspólnie z moją Narzeczoną wybraliśmy się na ślub mojego brata do Norwegii. W bardzo dobrych humorach przekroczyliśmy bramki wrocławskiego lotniska. Nasze humory (a w szczególności mój...) poprawiły się jeszcze bardziej zauważając w sklepie bezcłowym promocję na alkohol wysokoprocentowy...:) Zaślepiony ceną i myślą o weselu Brata, nie myśląc o limitach przewozu alkoholu poza Unię Europejską, kupiłem kilka butelek... O limitach przypomniano nam po chwili... Szczęśliwie wylądowaliśmy w Norwegii. Na lotnisku zatrzymano nas do kontroli... Celnik z uśmiechem na twarzy wypakowywał po kolei garnitur, koszulę, prezent ślubny oraz te nieszczęsne butelki. Po wypisaniu mandatu (2600NOK ~1400zł) zostawił nam 2 butelki, życząc nowożeńcom wszystkiego najlepszego, a nam super zabawy na weselu! Oczywiście do życzeń dołączył swój szeroki uśmiech :) Nauczeni na błędach, bogaci o kolejne doświadczenie, spędziliśmy niesamowite chwile w okolicach miasta Fredrikstad. Ślub Brata, wesele, połów ryb i przepiękne widoki... czego chcieć więcej? Mimo sporego mandatu, z perspektywy czasu, całą historię wspominamy z uśmiechem na twarzy! :)

Moja rada dla wylatujących z Wrocławia: Pamiętajcie o limitach na alkohol i artykuły tytoniowe...:)

Latam z Wrocławia bo: Przede wszystkim do Lotniska mam blisko, a dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia nie stoję w korkach unikając możliwości spóźnienia. Na lotnisku zawsze spotykałem się z miłą obsługą. Oczywiście już sam wygląd naszego lotniska sprawia, że po prostu chce się tu przebywać i do niego wracać. Wszyscy moi zagraniczni znajomi, którzy mnie odwiedzili lądując na naszym Lotnisku, zawsze zwracali uwagę na piękny jego wygląd!

Udostępnij
0 2722

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>