Z Wrocławia do gorącego Egiptu

  • Z Wrocławia do gorącego Egiptu
  • Z Wrocławia do gorącego Egiptu
  • Z Wrocławia do gorącego Egiptu
  • Z Wrocławia do gorącego Egiptu
  • Z Wrocławia do gorącego Egiptu

Kto: Jakub Borowiak

Kiedy: 15.11.2013-22.11.2013

Gdzie: Egypt-Hurghada

Nigdy nie zapomnę: Pięknych raf koralowych które są wszystkich kolorów świata. Nurkując można poznać sekrety Morza Czerwonego. W szczególności stworzenia, które w nim pływają. Morze czerwone. które charakteryzuje się swoją błękitnością, temperaturą ok. 26 stopni oraz kolorowymi rybami, pływającymi przy brzegu.

Również wyjazd do Luksoru- gdzie jest co zwiedzać, np. Świątynia Hatszepsut, Świątynia w Karnaku. Będąc tam nie wolno zapomnieć o rejsie po Nilu, który jest niesamowitym przeżyciem. Pełno statków wycieczkowych oraz inne nasz transport wycieczki. Obiecuję wam piękną brązową opaleniznę po powrocie z Egyptu i bardzo udane wakacje.

Moja rada dla wylatujących z Wrocławia: Wszyscy Ci którzy wylatują z Wrocławia proszę abyście mieli ważny paszport min. 6 miesięcy w dniu wyjazdu. Pamiętajcie również o olejkach do opalania z filtrem 50 oraz dobrych i modnych okularach przeciwsłonecznych- najlepiej z filtrem UV i polaryzacją. Satysfakcja gwarantowana. :)

Latam z Wrocławia bo: Uwielbiam to miasto. Na lotnisku jest przemiła atmosfera. Pracownicy są zawsze pomocni i potrafią doradzić oraz opowiedzieć na wszystkie pytania. Polecam to lotnisko. :)

Udostępnij
0 3761

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>